Mail: 
Hasło: 
Zapisz się, aby się zalogować.
!


Opiekun:
-

Prefekt:
-
-


Opiekun:
-

Prefekt:
-
-


Opiekun:
-

Prefekt:
-
-


Opiekun:
-

Prefekt:
-
-


Prefekt Naczelny:
-
-


Sala Wejściowa
O Winsford
Samouczek - FAQ
Samouczek - Czat
Poradnik o Winsford
Zabawy w Winsford



My na Facebook
Kariera Nauczyciela
Pokój Nauczycielski
Strzeżony Loch


Dyrekcja
Spis Nauczycieli
Spis Uczniów

WIELKA SALA []



Amfiteatr
Błonia
Cieplarnia
Lochy Zamkowe
Sala Lekcyjna 1
Sala Lekcyjna 2
Sala Lekcyjna 3
Salon Dzienny
Zakazany Las
Wieża Astronomiczna
Pokój Prefektów



Kliknij na obrazek
aby wejść do dormitorium.




Dziś nie ma zajęć.


Zastępstwa na dziś:

Brak zastępstw.

Poradnik do Quidditcha
Terminarz Rozgrywek
Tabela Wyników
Tablica dla Kapitanów i Wicekapitanów
Boisko


Opiekun Ligi:
Annabeth Wolfrose

Kapitanowie Drużyn:

Gryffindor
Kapitan:
-
Wicekapitan:
-

Hufflepuff
Kapitan:
-
Wicekapitan:
-

Ravenclaw
Kapitan:
-
Wicekapitan:
-

Slytherin
Kapitan:
-
Wicekapitan:
-


Regulamin Pojedynków
Regulamin Turnieju
Spis Zaklęć


Najbliższa wyprawa:
- | -

Objaśnienia
Karta Stałego Klienta Hogsmeade

Wejdź do Izby Pamięci
aby bliżej poznać
historię naszej Szkoły.

Antyczne Runy (E. Winslow)
Antyczne Runy (L. Rosenving)
Eliksiry (A. Riddley)
Eliksiry (J. Bacchic)
Fantastyczne Zwierzęta
Historia Magii (R. Boursier)
Łacina (M. Momente)
Numerologia (L. Evans)
OpCM (A. Amandil)
Smokologia (M. Momentel)
Transmutacja (D. Mahidevran)
Transmutacja (L. Sloth)
Zaklęcia (R. Black)
Gilderoy Lockhart czeka na wasze pytania! Napisz do nas... Wyślij
Kronika Zabaw
RANKING OMNIBUSA
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
5. rok Stacy Boursier Reila Riddle Juliet Perez
Adriana Loera
6. rok Adriana Loera Stacy Boursier Amaretta Tinney
Jenny Graves Alaska White
7. rok Adriana Loera Trask Wolter Rosemary Hathaway
Joanne Bacchic Kate Clifton
Juliet Perez
Juliet Reeds
Chaz Riley
8. rok Luizjana Riddle Lily Ekorre Chaz Riley
9. rok Chaz Riley Laitaine Rosenving Lily Ekorre
Ella Ohne
10. rok Joanne Bacchic Adriana Loera Stacy Boursier
Perkins Del Alpaka
11. rok Kim Crowford Chaz Riley Hikari Tsukino
Maggy Grencher Stacy Boursier
12. rok Chaz Riley Laura Poole Kim Crowford
Reny Boursier
Suzanne Lupinus
13. rok Laura Poole Chaz Riley Kim Crowford
Perkins Del Alpaka
14. rok Laura Poole Perkins Del Alpaka Grace Marcern
Jerome Chochoły
Purple One
Rafael Weden
15. rok Chaz Riley Grace Marcern Juliet Perez
Raven Black
Stacy Boursier
16. rok Stacy Boursier Juliet Perez Raven Black
17. rok Chaz Riley Kalia North Berenika Clearwater
Grace Marcern



RANKING ŁAJNOBOMBY
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
6. rok Jenny Graves Sheila Callenvine Juliet Reeds
7. rok Robberini Shane Juliet Reeds Michelle Elevs
8. rok Sheila Callenvine Trask Wolter Robberini Shane
Ella Ohne
9. rok Lily Ekorre Zygmunt Głośnik Ella Ohne
10. rok Kim Crowford Leanne Wood Perkins Del Alpaka
Joanne Bacchic
11. rok Kim Crowford Reaver Raven Sharon Riddle
Perkins Del Alpaka Robberini Shane
12. rok Kim Crowford Ola Cooper Isabell Clocker
Maggy Grencher Laura Poole
13. rok Annabeth Wolfrose Perkins Del Alpaka Laura Poole
14. rok Juliet Reeds Perkins Del Alpaka Jerome Chochoły
15. rok Susan Reton Grace Marcern Kamil Kaes
16. rok Laura Poole Robberini Shane Ola Cooper
17. rok Berenika Clearwater Freya Engarea Vincent Martini



RANKING CHOCHLIKÓW
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
3. rok Kamiru Kasai Amy Heard Jasmine Rosalie
Fina Tin
4. rok Nicole Black Alaska White Mikasa Soul
Stacy Lovegood
5. rok Stacy Lovegood Katie Nott Perkins Del Alpaka
Adriana Loera
6. rok Adriana Loera Juliet Reeds Stacy Lovegood
Jenny Graves
7. rok Ginny Lestrange Ella Ohne Callie Winterhill
Juliet Reeds Juliet Perez
Lily Ekorre
8. rok Lily Ekorre Ella Ohne Ginny Lestrange
Laitaine Rosenving
9. rok Zygmunt Głośnik Lily Ekorre Hikari Tsukino
Chaz Riley Clara Howed
10. rok Kim Crowford Leanne Wood Mateo Morgan
Joanne Bacchic
Ella Ohne
11. rok Reaver Raven Maggy Grencher Kim Crowford
12. rok Natalie Blake Elizabeth Bluerlike Nicole McLambert
Ola Cooper Nicole Nox
Laitaine Rosenving
13. rok Perkins Del Alpaka Annabeth Wolfrose Jenny Fire
Rafael Loera
14. rok Laura Poole Susan Reton Dżasmine Mahidevran
Emily Handerson
Juliet Reeds
Melisa Snape
15. rok Varin Firefang Nicolle Word Juliet Perez
16. rok Stacy Boursier Rosemary Torener Annabeth Snow
Nicolle Word
17. rok Twisted Fate Berenika Clearwater Kalia North
Luitta Rythel



MIODOWE KRÓLESTWO
RANKING ŁAKOMCZUCHÓW - UCZNIOWIE
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
6. rok Adriana Loera Jenny Graves Dżasmine Mahidevran
Joanne Bacchic
7. rok Joanne Bacchic Juliet Perez Katie Nott
Juliet Reeds Kate Clifton
Sheila Callenvine
Chaz Riley
Ella Ohne
Ellen Winslow
8. rok Corinne O'Hailers Kelly Jelly Ella Ohne
Juliet Reeds
9. rok Chaz Riley Kim Crowford Lily Ekorre
Hikari Tsukino
10. rok Joanne Bacchic Kim Crowford Natalie Blake
Mortimer Arachne
11. rok Kim Crowford Maggy Grencher Chaz Riley
12. rok Laura Poole Jenny Fire Jerome Chochoły
Kim Crowford
Kamil K.S.
Suzanne Lupinus
13. rok Laura Poole Rafael Loera Kamil K.S.
14. rok Laura Poole Perkins Del Alpaka Jerome Chochoły
Jenny Fire
15. rok Varin Firefang Camryn Fitz Stacy Boursier
16. rok Camryn Fitz Juliet Perez Laura Poole
17. rok Chaz Riley Berenika Clearwater Luitta Rythel



MIODOWE KRÓLESTWO
RANKING ŁAKOMCZUCHÓW - NAUCZYCIELE
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
6. rok Stacy Lovegood Lyand Galton Tyler Santie
7. rok Adriana Loera Jenny Graves Laitaine Rosenving
8. rok Jenny Graves Adriana Loera Alther Amandil
Laitaine Rosenving
9. rok Adriana Loera Laitaine Rosenving Reny Boursier
Sheila Callenvine
Juliet Reeds
10. rok Stacy Boursier Adriana Loera Sheila Callenvine
11. rok Reny Boursier Joanne Bacchic May Momente
12. rok Chaz Riley Reny Boursier Sharon Riddle
13. rok Kim Crowford Sharon Riddle Sheila Callenvine
Lilith Findabair
Laura Smith
14. rok Rafael Weden Charlie Lupinus Sheila Callenvine
15. rok Raven Black Chaz Riley Kim Crowford
16. rok Reny Boursier Raven Black Allison Walker
17. rok Allison Walker Reny Boursier Rose Rogood
Raven Black



MIODOWE KRÓLESTWO
RANKING ZBIERACZY
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
6. rok Stacy Lovegood Tyler Santie Callie Winterhill
Lyand Galton Jenny Graves Joanne Bacchic
7. rok Adriana Loera Ella Ohne Joanne Bacchic
Juliet Perez Juliet Reeds
Chaz Riley
Callie Winterhill
8. rok Kelly Jelly Laitaine Rosenving Adriana Loera
Corinne O'Hailers
9. rok Chaz Riley Adriana Loera Hikari Tsukino
10. rok Joanne Bacchic Mortimer Arachne Kim Crowford
Stacy Boursier
11. rok Kim Crowford Reny Boursier Stacy Boursier
Perkins Del Alpaka
12. rok Chaz Riley Laura Poole Sharon Riddle
Kim Crowford
Kamil K.S.
13. rok Rafael Loera Perkins Del Alpaka Laitaine Rosenving
Suzanne Lupinus Laura Poole
14. rok Laura Poole Charlie Lupinus Jerome Chochoły
Jenny Fire Purple One
15. rok Chaz Riley Grace Marcern Kim Crowford
Varin Firefang Rafael Weden
Stacy Boursier
16. rok Grace Marcern Annabeth Wolfrose Chaz Riley
Reny Boursier Charlie Lupinus Raven Black
Laura Poole Stacy Boursier
17. rok Chaz Riley Berenika Clearwater Vincent Martini



DUCHY WINSFORD
Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
12. rok Natalie Blake Suzanne Lupinus Susanna Chamberlain
Oliver Watson
13. rok Annabeth Wolfrose Susan Reton Camryn Fitz
14. rok Juliet Perez Juliet Reeds Camilla Caramelle
Jenny Fire
Nicolle Word
15. rok Varin Firefang Nicolle Word Freya Engarea
Shaula Dallas
Twisted Fate
16. rok Rose Rogood Ella Ohne Nereida Wengs




Zapisy na Ucznia

Uczniowie Winsford: 186
Oczekujacy na przydział: 2
Wszystkich razem: 188


Czarodziejów na stronie: 0
Mugoli na stronie: 6

Zapisy
O Igrzyskach
Uczestnicy
Plan Igrzysk


Slytherin jest w posiadaniu
Pucharu Domów.


Plan Lekcji
Dzienniki Lekcyjne
Łazienka Prefektów
Pomoc Lockharta
Prace Domowe
Tiara Przydziału
Ankieta RN
Oceny Końcowe


O Statusie
Wymagania
Obowiązki
Stan Postępów
[2018-06-23]
OPCM i ONMS
w Winsford


[2018-06-24]
Mitologia Nordycka
w Winsford



[2018-06-24]
Termin wysyłania propozycji Kursów na Wakacyjny Rok Szkolny
Więcej informacji



[Więcej]
Wyślij Kupon
Nagrody
Zasady

Duchy Winsford
Ekspres Winsford
Gdzie jest Piszczel?
Gra o Grom
Jeden z Pazernych
Koło Fortuny
Miodowe Królestwo
Noc Duchów
Obscuro
Omnibus
Potteriada
Skarabeusze
Szkolny Turniej Newta
Wesz Podróżnik
Zabawy na Stronie
Zagadkowe Zmagania


Objaśnienia
Przebieg
Zdobyte Umiejętności


Objaśnienia
Kolekcja Kart
Sklep F&G


Objaśnienia
Ranking Łapaczy
Zagadki Chochlika


Łowcy Galeonów
Ranking Galeonów


Zasady
Przebieg


Regulamin
Przebieg
Nagrody i Kary
Ranking Łajnobomb

Najbliższe spotkanie:
--.-- | --:--

O Chórku
Działalność
Historia Grupy

Najbliższe spotkanie:
--.-- | --:--

O Teatrzyku
Działalność
Historia Grupy
Ranking Uczniów:
Mary Hamilton - 0 g.
Robberini Shane - 0 g.
Ambrozja Green - 0 g.
Yuzuki Uchiha - 0 g.
Antony Lupinus - 0 g.

Ranking Nauczycieli:

[Ranking Galeonów]

Ranking Omnibusa:

[Ranking Omnibusa]

Ranking Chochlików:

[Ranking Chochlików]
 
Theme by Reny Boursier
ˆ 2014 Winsford. Wszelkie prawa zastrzeżone.

powered by jPORTAL 2 & UserPatch