Mail: 
Hasło: 
Zapisz się, aby się zalogować.
!


Opiekun:
Reed Brennan

Prefekt:
Laura Sloth
Nantsuu Smith


Opiekun:
Chaz Riley

Prefekt:
Adam Marvin
Ashley Winterhood


Opiekun:
Amaretta Tinney

Prefekt:
Cathy Crowley
Chris Marshmello


Opiekun:
Annabeth Wolfrose

Prefekt:
Lilith O Brian
Rita Prince


Prefekt Naczelny:
Ambrozja Green
Juliet Perez


Sala Wejściowa
O Winsford
Samouczek - FAQ
Samouczek - Czat
Poradnik o Winsford
Zabawy w Winsford



My na Facebook
Kariera Nauczyciela
Pokój Nauczycielski
Strzeżony Loch


Dyrekcja
Spis Nauczycieli
Spis Uczniów

WIELKA SALA []



Amfiteatr
Błonia
Cieplarnia
Lochy Zamkowe
Sala Lekcyjna 1
Sala Lekcyjna 2
Sala Lekcyjna 3
Salon Dzienny
Zakazany Las
Wieża Astronomiczna
Pokój Prefektów



Kliknij na obrazek
aby wejść do dormitorium.




18:00 - 18:35
Zajęcia dodatkowe z mentorem.

Zielarstwo
winsford_cieplarnia

18:40 - 19:15

Astronomia
winsford_wieza

19:20 - 19:55

Antyczne Runy
winsford_lekcyjna3

20:00 - 20:35

Klub Pojedynków*
winsford_las



Zastępstwa na dziś:

Brak zastępstw.

Poradnik do Quidditcha
Terminarz Rozgrywek
Tabela Wyników
Tablica dla Kapitanów i Wicekapitanów
Boisko


Opiekun Ligi:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Kapitanowie Drużyn:

Gryffindor
Kapitan:
Louisa Veress
Wicekapitan 1:
Grace Marcern
Wicekapitan 2:
Mare Maiden

Hufflepuff
Kapitan:
Hanna Gonne
Wicekapitan:
Gabrielle Simpson

Ravenclaw
Kapitan:
Sathza Ethridge
Wicekapitan:
Cathy Crowley

Slytherin
Kapitan:
Raven Clark
Wicekapitan 1:
Juliet Perez
Wicekapitan 2:
Mary Hamilton



Opiekun Pojedynków:
Amaretta Tinney

Regulamin Pojedynków
Regulamin Turnieju
Spis Zaklęć


Najbliższa wyprawa:
- | -

Objaśnienia
Karta Stałego Klienta Hogsmeade

Wejdź do Izby Pamięci
aby bliżej poznać
historię naszej Szkoły.

Antyczne Runy (E. Winslow)
Antyczne Runy (L. Rosenving)
Eliksiry (A. Riddley)
Eliksiry (J. Bacchic)
Fantastyczne Zwierzęta
Historia Magii (R. Boursier)
Łacina (M. Momente)
Numerologia (L. Evans)
OpCM (A. Amandil)
Smokologia (M. Momentel)
Transmutacja (D. Mahidevran)
Transmutacja (L. Sloth)
Zaklęcia (R. Black)
Gilderoy Lockhart czeka na wasze pytania! Napisz do nas... Wyślij
Po zakończeniu...
Wyczarowano przez Ola Cooper dnia 2018-06-11 13:18:18
  
Puchar Domów po XVII roku szkolnym trafił do...

SLYTHERINU



Wszystkim Ślizgonom, którzy przyczynili się do jego zdobycia bardzo serdecznie gratulujemy i mamy szczerą nadzieję, że w nadchodzącym roku szkolnym również będą walczyć o jego zatrzymanie.

W tym roku szkolnym rozegrana została Szkolna Liga Quidditcha.
 

oraz Turniej Pojedynków.

Jesteśmy już oficjalnie po uroczystości rozdania świadectw oraz dyplomów za aktywność w minionym roku, wszyscy którzy udzielali się w przeróżnych akcjach i rywalizowali w prowadzonych przez nas rankingach, dostali swoje zasłużone wyróżnienia. W tym roku szkolnym swoje świadectwa otrzymało aż 50 osób!

Oto lista absolwentów XVII roku szkolnego: 
  • Ariana Luma
  • Bella Magnael
  • Camryn Fitz
  • Chris Marshmello
  • Diana Brown
  • Diana Ladris
  • Emily Asword
  • Grace Marcern
  • Hanna Gonne
  • Jane White
  • Kalia North
  • Lisa Melville
  • Lucy Lovegood
  • Nicolle Word
  • Alexander Collotye
  • Ambrozja Green
  • Annabeth Snow
  • Ashley Black
  • Catrine Sevill
  • Chaz Riley
  • Ella Ohne
  • Kim Crowford
  • Magnus Muller
  • Marcin McGreen
  • Rosemary Torener
  • Twisted Fate
  • Wanessa Black
  • Abasdarhon Cane
  • Annie Collins
  • Berenika Clearwater
  • Laura Boursier
  • Luitta Rythel
  • Matthew Anders Fox
  • Nimfa Lupin
  • Olivia Clane
  • Rachel Black
  • Robberini Shane
  • Stacy Boursier
  • Anisha Soseki
  • Esa Say
  • Freya Engarea
  • Harper Evans
  • Juliet Perez
  • Laitaine Rosenving
  • Mary Hamilton
  • Nereida Wengs
  • Raven Clark
  • Susan Dark
  • Vincent Martini


  • Najważniejsze nagrody i wyróżnienia:
  • Chaz Riley - Magiczny Megafon.
  • Juliet Perez - Magiczny Śpiwór.
  • Kalia North - Złota Gwiazda.
  • Abasdarhon Cane - Najlepszy Uczeń.
  • Luitta Rythel - Najlepszy Uczeń.
  • Ellen Winslow- Najlepszy Nauczyciel według Ankiety RN.
  • Berenika Clearwater - 1 miejsce w RG Uczniów.
  • Ola Cooper - 1 miejsce w RG Nauczycieli.
  • Twisted Fate - 1 miejsce w Rankingu Chochlików.
  • Chaz Riley - 1 miejsce w Rankingu Omnibusa.
  • Chaz Riley - 1 miejsce w RŁ Uczniowie.
  • Allison Walker - 1 miejsce w RŁ Nauczyciele.
  • Raven Black - 1 miejsce w RŁ Nauczyciele.
  • Chaz Riley - 1 miejsce w Rankingu Zbieraczy.

  • Certyfikaty ukończenia kursu Mentora:
  • Hanna Gonne - Latanie na Miotle.
  • Chaz Riley - Obrona przed Czarną Magią.
  • Ella Ohne - Astronomia.
  • Magnus Muller - Historia Magii.
  • Marcin McGreen - Obrona przed Czarną Magią.
  • Matthew Anders Fox - Historia Magii.
  • Vincent Martini - Smokologia.

  • Awans z posady nauczyciela na wykładowcę otrzymała w tym roku Annabeth Wolfrose.

    Wszystkie pozostałe nagrody i wyróżnienia będzie można znaleźć w Izbie Pamięci.

    Można więc śmiało uznać, że... 
    XVII Rok Szkolny dobiegł końca! 

    Już od dzisiaj ruszają zapisy na nowy rok! 
    (Kliknij aby się zapisać)

    Dlatego zapraszamy bardzo serdecznie do dołączenia, do naszej społeczności. Zapisy już zostały otwarte! Rozpoczęcie nowego XVIII roku planowane jest na 1 lipca, szczegółowe informacje już wkrótce. 

    Wszystkie dyplomy rozdane na Zakończeniu znajdują się [TUTAJ], a Nagrody Winsford Awards [TUTAJ].


     
    Komentarz [0]
    Zapisy na Ucznia

    Uczniowie Winsford: 646
    Oczekujacy na przydział: 0
    Wszystkich razem: 646

    Czarodziejów na stronie: 0
    Mugoli na stronie: 6

    Slytherin jest w posiadaniu
    Pucharu Domów.


    Plan Lekcji
    Dzienniki Lekcyjne
    Łazienka Prefektów
    Pomoc Lockharta
    Prace Domowe
    Tiara Przydziału
    Ankieta RN
    Oceny Końcowe


    O Statusie
    Wymagania
    Obowiązki
    Stan Postępów
    [2018-10-17]
    Spotkanie Prefektów
    18:40 w winsford_prefekci



    [2018-10-19]
    Losowanie All Stars [3]
    17:50 w Winsford



    [2018-10-19]
    Spotkanie drużyny Ravenclawu
    20:00 w winsford_r



    [Więcej]
    Wyślij Kupon
    Nagrody
    Zasady

    Duchy Winsford
    Ekspres Winsford
    Gdzie jest Piszczel?
    Gra o Grom
    Jeden z Pazernych
    Koło Fortuny
    Miodowe Królestwo
    Noc Duchów
    Obscuro
    Omnibus
    Potteriada
    Skarabeusze
    Szkolny Turniej Newta
    Wesz Podróżnik
    Zabawy na Stronie
    Zagadkowe Zmagania


    Objaśnienia
    Przebieg
    Zdobyte Umiejętności


    Objaśnienia
    Kolekcja Kart
    Sklep F&G


    Objaśnienia
    Ranking Łapaczy
    Zagadki Chochlika


    Łowcy Galeonów
    Ranking Galeonów


    Zasady
    Przebieg


    Regulamin
    Przebieg
    Nagrody i Kary
    Ranking Łajnobomb

    Najbliższe spotkanie:
    --.-- | --:--

    • O Chórku
    • Działalność
    • Historia Grupy

    Najbliższe spotkanie:
    --.-- | --:--

    • O Teatrzyku
    • Działalność
    • Historia Grupy
    Ranking Uczniów:
    Juliet Perez - 137 g.
    Cathy Crowley - 101 g.
    Ambrozja Green - 099 g.
    Chris Marshmello - 090 g.
    Gabrielle Simpson - 068 g.

    Ranking Nauczycieli:
    Chaz Riley - 058 g.
    Marcin McGreen - 051 g.
    Raven Cane - 046 g.

    [Ranking Galeonów]

    Ranking Omnibusa:
    Suzanne Lupinus - 70 pkt
    Gabrielle Simpson - 50 pkt
    Ambrozja Green - 40 pkt

    [Ranking Omnibusa]

    Ranking Chochlików:
    Juliet Perez - 4 ch.
    Annabeth Snow - 4 ch.
    Anisha Marin - 4 ch.

    [Ranking Chochlików]
     
    Theme by Reny Boursier
    ˆ 2014 Winsford. Wszelkie prawa zastrzeżone.

    powered by jPORTAL 2 & UserPatch